Kontaktujte nás: +420 266 313 775 | j.sladek@realex.cz

O2 eKasa Kompakt

Kompaktní pokladna s obrazovkou o velikosti 7", s platebním terminálem, tiskárnou účtenek a internetem

Displej je dostatečně velký pro pohodlnou práci a zároveň kompaktní, abyste si pokladnu mohli vzít všude s sebou. Platební terminál přijímá karty i platby mobilem. Tiskárna účtenek je součástí zařízení. A mobilní internetové připojení získáte v ceně služby.

O2 eKasa Kompakt je ideální zařízení pro všechny, kteří jsou v pohybu.

Dovolte zákazníkům platit kartou, mobilem nebo hodinkami

Díky platebnímu terminálu můžete přijímat klasické a bezkontaktní karty, platby mobilem i hodinkami (Apple Pay a Google Pay).

Za přijímání bezhotovostních plateb navíc neplatíte žádný měsíční paušál. Jen jednorázový poplatek za platbu kartou s výhodnou sazbou 0,99 %.

Baterie vydrží celý den, nabíječku s sebou nepotřebujete

Přes noc si eKasu Kompakt nabijete a nabíječku už můžete nechat doma.  Obejdete se bez ní celý pracovní den.

Tiskárnu máte vždy a hned po ruce

Ušetříte spoustu času, když nemusíte pro každou účtenku odcházet pryč k tiskárně. A jestli s sebou eKasu potřebujete na cestách, určitě se hodí, že nemusíte vozit samostatnou tiskárnu. Všechno totiž máte v jednom přístroji.

Tiskárna potřebuje papír o šířce 57,5 mm, tiskne v rozlišení 288 bodů na řádek rychlostí 90 mm za sekundu a podporuje češtinu. A navíc vám na každou účtenku umí vytisknout i čárový kód nebo vaše logo.

Kompakt má užitečné funkce pro všechny obory a samozřejmě zvládne EET

Pro všechny obory podnikání jsme připravili funkce, které vám usnadní práci. Od skladového hospodářství v restauracích nebo obchodech až po posílání elektronických účtenek e-mailem, které ocení například řemeslníci.