Kontaktujte nás: +420 266 313 775 | j.sladek@realex.cz

eKasa - Všechno pro EET v jednom

Pokladna, terminál, tiskárna i 4G LTE internet

 

Víc než pokladna

Pokladna je přizpůsobena pro kavárny, bary, restaurace, prodejny, večerky i stánky. Řekne vám, kolik zboží máte na skladě. Je vybavena desetipalcovou dotykovou obrazovkou. Můžete ji připojit k internetu přes WiFi nebo přes mobilní internet, který je v ceně služby.

Platební terminál získáte zdarma

Náš mobilní terminál zvládne magnetické, čipové, klasické i bezkontaktní, kreditní, debetní i stravenkové platební karty.

A čím více plateb kartou přijmete, tím víc ušetříte.

Pokladní tiskárna účtenek

Lehká. Mobilní. Vždy po ruce. Přijmout platbu a vytisknout účtenku bude otázka chvilky. Účtenky tiskne technologií Termo ve formátu 58 mm.

Kolik to bude stát

K O2 eKase získáte všechna zařízení dohromady za 4 995 Kč bez DPH. Celou částku si následně můžete odečíst jako slevu na dani z příjmů a vaše celkové náklady jsou 0 Kč.

V ceně služby získáte správu a zálohu dat, pravidelnou aktualizaci systému, nonstop podporu a servis a mobilní připojeník internetu.

O2 eKasu si můžete bez obav pořídit v předstihu – když Ústavní soud zákon zruší, odkoupíme od vás základní balení zpět.

Kromě toho do doby účinnosti zákona o evidenci tržeb bude O2 eKasa pro všechny zdarma.

O2 pokladna

Kolik to bude stát

K O2 eKase získáte všechna zařízení dohromady za 4 995 Kč bez DPH. Celou částku si následně můžete odečíst jako slevu na dani z příjmů a vaše celkové náklady jsou 0 Kč.

V ceně služby získáte správu a zálohu dat, pravidelnou aktualizaci systému, nonstop podporu a servis a mobilní připojení k internetu.

O2 eKasu si můžete bez obav pořídit v předstihu – když Ústavní soud zákon zruší, odkoupíme od vás základní balení zpět. Kromě toho do doby účinnosti zákona o evidenci tržeb bude O2 eKasa pro všechny zdarma.